Yamaha CLP 150 /dig.piano/ Zobraziť väčšie

Yamaha CLP 150 /dig.piano/

yamaha-CLP150

Nový produkt

Palisandrové telo, 3 pedále, 38 zvukov, 3-vrstvové dynamické sample,128 hlasov, XG generátor, USB, 1,5MB FlashROM, 2x 60W, Farby: Dark Rosewood (CLP-170), Mahogany (CLP-170M), Cherry (CLP-170C). Špecifikácie: - skrinka s dreveným

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

2 777,91EUR s DPH

Add to wishlist

DetailyPalisandrové telo, 3 pedále, 38 zvukov, 3-vrstvové dynamické sample,128 hlasov, XG generátor, USB, 1,5MB FlashROM, 2x 60W, Farby: Dark Rosewood (CLP-170), Mahogany (CLP-170M), Cherry (CLP-170C).
Špecifikácie:
- skrinka s dreveným vzhľadom, tmavý palisandrový lak
- 88-klávesová klávesnica s odstupňovaným kladivkovým efektom
- generovanie tónov so stereo samplovaním, 3 dynamické vrstvy, AWM (Advanced Wave Memory)
- Stereo Sustain vzorky, Key-off vzorky, vzorky rezonancie strún
- 38 + 480 XG zvukov
- max. 128-hlasová polyfónia
- počítačové rozhranie USB a TO HOST
- duálny a Split režim
- digitálny reverb
- digitálne efekty
- 16-stopový nahrávač skladieb s kapacitou max 223 skladieb alebo 150 000 nôt
- zosilňovač 2 × 60 W
- metronóm
- tri nožné pedály
- MIDI
- posuvný kryt kláves
- dva slúchadlové jacky
- 50 zabudovaných demonštračných skladieb

Nové dimenzie v štýle a kvalite
Nový štylizovaný klavír *CLP 150* s klasickou eleganciou ponúka generovanie tónov pomocou technológie AWM, dynamické stereo samplované vzorky, neobyčajnú prirodzenosť zvuku a dotykovo citlivú klávesnicu s odstupňovaným kladivkovým efektom. Toto všetko dostanete v luxusnej skrinke s pololesklým lakovaním.

Počuť nemožné
Ako sa dá vylepšiť dokonalé? To je výzva, ktorou sa zaoberajú vývojoví pracovníci firmy *Yamaha*. V nových Clavinovách sa im podarilo vytvoriť maximum v realistickosti nástroja. Základom verného zvuku je generovanie tónov AWM (Advanced Wave Memory), systém, ktorý dokáže meniť hlasitosť a zafarbenie zvuku podľa sily úderu. Ďalej sú do *CLP* zakomponované celkom nové stereo vzorky získané novým technologickým postupom zo špeciálne vybraných koncertných grand pián. Model *CLP 150* ponúka 3-vrstvové dynamické vzorky s Key-off, Sustain Samples a vzorkami rezonancie strún.

Cítiť nemožné
Vďaka klávesnici s odstupňovaným kladivkovým efektom poskytuje *CLP 150* neobvyklú citlivosť. Táto klávesnica je produktom viac než storočnej výroby najlepších akustických pián Yamaha. Na rozdiel od konvenčných digitálnych pián, ktoré na simulovanie pocitu skutočného piana používajú pružiny alebo olejové tlmiče, klávesnica s odstupňovaným kladivkovým efektom využíva závažia a mechanické väzby na dosiahnutie celkom novej úrovne vernosti. Závažia klávesov sú odstupňované od ťažších v nižších registroch po ľahšie vo vyšších, presne ako na grand piane.

Počítačové rozhranie
Všetko, čo potrebujete na pripojenie *CLP 150* k osobnému počítaču pomocou zabudovaného USB alebo TO HOST rozhrania, je jednoduchý kábel. Môžete použiť vhodný počítačový softvér na nahrávanie a prehrávanie vašej produkcie. Široké spektrum prehrávacieho softvéru dostupného na trhu vám ponúka nový štýl podkladovej hudby. Takisto môžete využiť množstvo výučbových programov a získať tak prehľad o hudobnej teórii alebo zlepšiť svoju hru. Z počítača sa pomocou MIDI môžete dostať k 480-tim zabudovaným XG zvukom.

Rozšírená polyfónia
Keď hráte hudbu, ktorá vyžaduje množstvo súčasne hrajúcich tónov, obyčajné digitálne piano veľmi rýchlo vypadne z polyfónie. Môžete počuť doslova useknutie hraných tónov, ktoré nástroj musí "ukradnúť", aby uvoľnil miesto novým tónom. Vďaka úctyhodnej maximálne 128-hlasovej polyfónii v kombinácii s novým inteligentným softvérom priraďovania kláves však tento problém na *CLP 150* väčšinou nepostrehnete.

Digitálny reverb a digitálne efekty
Zabudovaný digitálny reverb umožňuje pridať vhodnú atmosféru a vdýchnuť život a hĺbku vašej hudbe. V ponuke sú rôzne typy reverbov, vrátane pódiovej atmosféry. Ďalším spôsobom, ako ešte viac oživiť veľkolepé zvuky, je použitie digitálnych efektov. Chorus a delay dovoľujú zhustiť alebo pridať hĺbku akémukoľvek vybranému zvuku.

Nahrávač skladieb
Zabudovaný nahrávač môžete použiť ako svoje osobné digitálne nahrávacie štúdio. 16 stôp vam umožňuje vytvoriť komplexnú skladbu vrátane rytmického doprovodu. Vytvorenú skladbu môžete prehrať do počítača prostredníctvom PC rozhrania alebo do externého MIDI rekordéra prostredníctvom MIDI.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Yamaha CLP 150 /dig.piano/

Yamaha CLP 150 /dig.piano/

Palisandrové telo, 3 pedále, 38 zvukov, 3-vrstvové dynamické sample,128 hlasov, XG generátor, USB, 1,5MB FlashROM, 2x 60W, Farby: Dark Rosewood (CLP-170), Mahogany (CLP-170M), Cherry (CLP-170C). Špecifikácie: - skrinka s dreveným

30 other products in the same category: