Yamaha CLP115 /dig. piano/ Zobraziť väčšie

Yamaha CLP115 /dig. piano/

yamaha-CLP115

Nový produkt

Palisandrové telo, nové stereo samplované piano, 32 hlasov, 2x 20W.Nové dimenzie v štýle a kvalite Nový štylizovaný klavír CLP 115 s klasickou eleganciou ponúka generovanie tónov pomocou technológie AWM, dynamické stereo samplované

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

1 405,52EUR s DPH

Add to wishlist

DetailyPalisandrové telo, nové stereo samplované piano, 32 hlasov, 2x 20W.
Nové dimenzie v štýle a kvalite
Nový štylizovaný klavír CLP 115 s klasickou eleganciou ponúka generovanie tónov pomocou technológie AWM, dynamické stereo samplované vzorky, neobyčajnú prirodzenosť zvuku a dotykovo citlivú klávesnicu s odstupňovaným kladivkovým efektom. Toto všetko dostanete v luxusnej skrinke s pololesklým lakovaním.

Špecifikácie:
- skrinka s dreveným vzhľadom, tmavý palisandrový lak
- 88-klávesová klávesnica s odstupňovaným kladivkovým efektom
- generovanie tónov so stereo samplovaním, AWM (Advanced Wave Memory)
- 10 zvukov
- max. 32-hlasová polyfónia
- duálny režim
- digitálny reverb
- zosilňovač 2 × 20 W
- tri nožné pedály
- MIDI
- dva slúchadlové jacky

Počuť nemožné
Ako sa dá vylepšiť dokonalé? To je výzva, ktorou sa zaoberajú vývojoví pracovníci firmy Yamaha. V nových Clavinovách sa im podarilo vytvoriť maximum v realistickosti nástroja. Základom verného zvuku je generovanie tónov AWM (Advanced Wave Memory), systém, ktorý dokáže meniť hlasitosť a zafarbenie zvuku podľa sily úderu. Ďalej sú do CLP zakomponované celkom nové stereo vzorky získané novým technologickým postupom zo špeciálne vybraných koncertných grand pián.

Cítiť nemožné
Vďaka klávesnici s odstupňovaným kladivkovým efektom poskytuje CLP 115 neobvyklú citlivosť. Táto klávesnica je produktom viac než storočnej výroby najlepších akustických pián Yamaha. Na rozdiel od konvenčných digitálnych pián, ktoré na simulovanie pocitu skutočného piana používajú pružiny alebo olejové tlmiče, klávesnica s odstupňovaným kladivkovým efektom využíva závažia a mechanické väzby na dosiahnutie celkom novej úrovne vernosti. Závažia klávesov sú odstupňované od ťažších v nižších registroch po ľahšie vo vyšších, presne ako na grand piane.

Široký výber zvukov
CLP 115* je vybavený novými a dramaticky vylepšenými nástrojovými zvukmi, vrátane grand piana, el. piana, kostolného organu achóru.

Rozšírená polyfónia
Keď hráte hudbu, ktorá vyžaduje množstvo súčasne hrajúcich tónov, obyčajné digitálne piano veľmi rýchlo vypadne z polyfónie. Môžete počuť doslova useknutie hraných tónov, ktoré nástroj musí "ukradnúť", aby uvoľnil miesto novým tónom. Vďaka maximálne 32-hlasovej polyfónii v kombinácii s novým inteligentným softvérom priraďovania kláves je tento problém na CLP 115 podstatne redukovaný.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Yamaha CLP115 /dig. piano/

Yamaha CLP115 /dig. piano/

Palisandrové telo, nové stereo samplované piano, 32 hlasov, 2x 20W.Nové dimenzie v štýle a kvalite Nový štylizovaný klavír CLP 115 s klasickou eleganciou ponúka generovanie tónov pomocou technológie AWM, dynamické stereo samplované

30 other products in the same category: