Yamaha P120, P120s /dig.piano/ Zobraziť väčšie

Yamaha P120, P120s /dig.piano/

Nový produkt

Špičkové Stage Piano, Graded Hammer mechanika, 64 hlasová polyfónia, 26 zvukov, 2x 12.5W, pedál v cene, farba Silver/Cherry alebo Black/Mahogany. Yamaha P 120 P 120 je kompaktné Stage piano so špičkovou klaviatúrou a vlastným ozvučením.

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

1 673,30EUR s DPH

Add to wishlist

DetailyŠpičkové Stage Piano, Graded Hammer mechanika, 64 hlasová polyfónia, 26 zvukov, 2x 12.5W, pedál v cene, farba Silver/Cherry alebo Black/Mahogany.
Yamaha P 120
P 120 je kompaktné Stage piano so špičkovou klaviatúrou a vlastným ozvučením. Vynikajúce akustické a elektronické klavíry spolu s množstvom ďalších nástrojov ako sú organy, basa a sláčiky sú pre P 120–tku samozrejmosťou. 64 hlasov polyfónie zabezpečí, že sa ani jeden tón "neodreže" pri hraní kritických pasáží v klasickej alebo jazzovej hre pri dlho stlačenom Sustaine.

64-hlasová polyfónia
Možno ste už zažili situáciu, keď ste hrali na elektronickom keyboarde dlhé komplexné partie a ten vám zrazu uprostred hry urezal niekoľko tónov. To preto, lebo mnohé obyčajné keyboardy obmedzujú počet súčasne hraných tónov na 32 a menej. So 64 hlasmi polyfónie na modeli P 120 môžete hrať komplikované klasické a džezové partie bez obáv zo straty tónov.

Jednoduchá obsluha
Hranie na hudobnom nástroji by malo byť zábavou, nie komplikáciou. Vďaka jednoduchému panelovému rozmiestneniu a priamemu užívateľskému rozhraniu je P 120 výnimočne jednoduché na použitie. Každá funkcia má svoje vlastné tlačidlo pohodlne umiestnené na prednom paneli. Žiadne rolovacie ponuky, žiadne komplikované nastavenia -- stačí len stlačiť tlačidlo a hrať.

Zabudované efekty
P 120 má množstvo vysoko kvalitných digitálnych reverbov, ktoré simulujú rozdielne hracie prostredia, od malých miestností po veľké koncertné haly. Pre väčšie teplo a atmosféru môžete pridať druhý digitálny efekt, ako je chorus, symphonic, tremolo alebo delay.

2-stopový sekvencér
Sekvencér zabudovaný do P 120 umožňuje nahrávať a prehrávať celý výstup púhym stlačením tlačidla. Po nahraní prvej stopy sa môžete vrátiť a nahrať na druhú stopu sólo alebo pozadie s použitím iného zvuku. Tempo môžete meniť aj počas nahrávania alebo prehrávania, takže môžete spomaliť pri nahrávaní komplikovaných zostáv a zvýšiť rýchlosť počas prehrávania.

Štíhly a ľahký dizajn
Veľkosť a hmotnosť tohto piana boli efektívne zredukované eliminovaním nepotrebnej hmoty. Výsledkom je superštíhle a kompaktné digitálne piano, ktoré váži púhych 18,5 kilogramov. P 120 je splneným snom koncertujúcich hudobníkov alebo hráčov, ktorí majú doma obmedzený priestor.

Obľúbené zvuky najvyššej kvality
Okrem klavírnych zvukov má P 120 veľkolepú kolekciu najpoužívanejších klávesových zvukov, vrátane elektrických pián, sláčikov, harpsichordu, organov a ďalších. Všetky zvuky sú samplované digitálne, s dlhými sustain časmi, aby sa zaistilo zachovanie prirodzenej rezonancie pôvodného nástroja.

Režimy Split a Dual
Režim *Split* umožňuje vybrať si rôzne zvuky pre ľavú a pravú ruku -- napríklad basové a džezové piáno. V režime *Dual* môžete vytvoriť pestrý hudobný kolorit kombinovaním akýchkoľvek dvoch zvukov, ako napríklad piano a sláčiky. Hlasitosť, jemné ladenie, transpozíciu a dokonca MIDI kanál možno pre každý zvuk nastaviť samostatne.

PC rozhranie
Vďaka zabudovanému TO HOST rozhraniu vám na vstup do magického sveta počítačovej hudby stačí jednoduchý kábel, nie je potrebné žiadne MIDI rozhranie. Môžete čerpať z výhod širokého spektra programov s počítačovou hudbou.

Klávesnica s odstupňovaným kladivkovým efektom
Aj najnáročnejší klaviristi si plnorozmernú klávesnicu P 120 zamilujú "na prvý dotyk". Ide totiž o exkluzívnu klávesnicu Yamaha s odstupňovaným kladivkovým efektom, ktorý verne reprodukuje pocit a citlivosť prvotriedneho grand piana. Rovnako ako na klasickom akustickom piane majú nižšie tóny ťažkopádny úder, zatiaľ čo vyššie tóny sú na dotyk citlivejšie. Citlivosť klávesnice navyše môžete meniť podľa svojho osobného štýlu.

Dynamické stereo samplovanie
P 120 sa pýši jednými z najpôsobivejších a najrealistickejších klavírnych zvukov, aké možno počuť na digitálnom keyboarde. Na dosiahnutie takého pozoruhodného zvuku používa P 120 dynamické stereo samplovanie -- tri nezávislé rytmické vrstvy (plus jeden tlmiaci pedál) stereo vzoriek v CD kvalite získaných z tých najlepších grand pian. Verne reprodukované nie sú len zmeny v hlasitosti, ale tiež jemné zmeny v zvukovej zložke. Ak do klávesu udriete jemne, dostanete vzorku piana hraného pianissimo. Pri tvrdšej hre sa uplatní vzorka piana hraného fortissimo.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Yamaha P120, P120s /dig.piano/

Yamaha P120, P120s /dig.piano/

Špičkové Stage Piano, Graded Hammer mechanika, 64 hlasová polyfónia, 26 zvukov, 2x 12.5W, pedál v cene, farba Silver/Cherry alebo Black/Mahogany. Yamaha P 120 P 120 je kompaktné Stage piano so špičkovou klaviatúrou a vlastným ozvučením.

30 other products in the same category: