Yamaha P90 /dig.piano/ Zobraziť väčšie

Yamaha P90 /dig.piano/

yamaha-p90

Nový produkt

Špičkové Stage Piano, Graded Hammer mechanika, 64 hlasová polyfónia, 24 zvukov, pedál v cene.Yamaha P 90 Zabudnite na doplnky a blikajúce svetielka - pre mnohých klaviristov sú len dve veci, ktoré sa počítajú: pôsobivý zvuk a

Viac detailov

Tento produkt už nie je dostupný

1 338,57EUR s DPH

Add to wishlist

DetailyŠpičkové Stage Piano, Graded Hammer mechanika, 64 hlasová polyfónia, 24 zvukov, pedál v cene.

Yamaha P 90
Zabudnite na doplnky a blikajúce svetielka - pre mnohých klaviristov sú len dve veci, ktoré sa počítajú: pôsobivý zvuk a autentická činnosť piana. P 90 ponúka oboje. Každý z jeho klavírnych zvukov používa stereo vzorky získané z vybraných svetových špičkových akustických pian. Pre ešte autentickejší zvuk majú mnohé z týchto hlasov viaceré vrstvy samplované pri rozličných frekvenciách, takže sa v závislosti od vašej hry mení nielen hlasitosť, ale aj harmonická štruktúra. P 90 má klávesnicu s odstupňovaným kladivkovým efektom, ktorá ponúka činnosť takmer nerozoznateľnú od skutočného piana. Všetko toto je zakomponované do ultratenkého a ľahkého korpusu, ktorý jednoducho odnesiete na koncert a ktorý sa perfektne hodí do vášho domu. Ak hľadáte vynikajúce piano s malými rozmermi a hmotnosťou, P 90 bude tou správnou voľbou.

64-hlasová polyfónia
Možno ste už zažili situáciu, keď ste hrali na elektronickom keyboarde dlhé komplexné partie a ten vám zrazu uprostred hry urezal niekoľko tónov. To preto, lebo mnohé obyčajné keyboardy obmedzujú počet súčasne hraných tónov na 32 a menej. So 64 hlasmi polyfónie na modeli *P 90* môžete hrať komplikované klasické a džezové partie bez obáv zo straty tónov.

Jednoduchá obsluha
Hranie na hudobnom nástroji by malo byť zábavou, nie komplikáciou. Vďaka jednoduchému panelovému rozmiestneniu a priamemu užívateľskému rozhraniu je *P 90* výnimočne jednoduché na použitie. Každá funkcia má svoje vlastné tlačidlo pohodlne umiestnené na prednom paneli. Žiadne rolovacie ponuky, žiadne komplikované nastavenia -- stačí len stlačiť tlačidlo a hrať.

Zabudované efekty
*P 90* má množstvo vysoko kvalitných digitálnych reverbov, ktoré simulujú rozdielne hracie prostredia, od malých miestností po veľké koncertné haly. Pre väčšie teplo a atmosféru môžete pridať druhý digitálny efekt, ako je chorus, symphonic, tremolo alebo delay.

2-stopový sekvencér
Sekvencér zabudovaný do *P 90* umožňuje nahrávať a prehrávať celý výstup púhym stlačením tlačidla. Po nahraní prvej stopy sa môžete vrátiť a nahrať na druhú stopu sólo alebo pozadie s použitím iného zvuku. Tempo môžete meniť aj počas nahrávania alebo prehrávania, takže môžete spomaliť pri nahrávaní komplikovaných zostáv a zvýšiť rýchlosť počas prehrávania.

Štíhly a ľahký dizajn
Veľkosť a hmotnosť tohto piana boli efektívne zredukované eliminovaním nepotrebnej hmoty. Výsledkom je superštíhle a kompaktné digitálne piano, ktoré váži púhych 16 kilogramov -- *P 90* je splneným snom koncertujúcich hudobníkov alebo hráčov, ktorí majú doma obmedzený priestor.

Obľúbené zvuky najvyššej kvality
Okrem klavírnych zvukov má *P 90* veľkolepú kolekciu najpoužívanejších klávesových zvukov, vrátane elektrických pián, sláčikov, harpsichordu, organov a ďalších. Všetky zvuky sú samplované digitálne, s dlhými sustain časmi, aby sa zaistilo zachovanie prirodzenej rezonancie pôvodného nástroja.

Režimy Split a Dual
Režim *Split* umožňuje vybrať si rôzne zvuky pre ľavú a pravú ruku -- napríklad basové a džezové piáno. V režime *Dual* môžete vytvoriť pestrý hudobný kolorit kombinovaním akýchkoľvek dvoch zvukov, ako napríklad piano a sláčiky. Hlasitosť, jemné ladenie, transpozíciu a dokonca MIDI kanál možno pre každý zvuk nastaviť samostatne.

PC rozhranie
Vďaka zabudovanému TO HOST rozhraniu vám na vstup do magického sveta počítačovej hudby stačí jednoduchý kábel, nie je potrebné žiadne MIDI rozhranie. Môžete čerpať z výhod širokého spektra programov s počítačovou hudbou.

Klávesnica s odstupňovaným kladivkovým efektom
Aj najnáročnejší klaviristi si plnorozmernú klávesnicu *P 90* zamilujú "na prvý dotyk". Ide totiž o exkluzívnu klávesnicu Yamaha s odstupňovaným kladivkovým efektom, ktorý verne reprodukuje pocit a citlivosť prvotriedneho grand piana. Rovnako ako na klasickom akustickom piane majú nižšie tóny ťažkopádny úder, zatiaľ čo vyššie tóny sú na dotyk citlivejšie. Citlivosť klávesnice navyše môžete meniť podľa svojho osobného štýlu.

Dynamické stereo samplovanie
*P 90* sa pýši jednými z najpôsobivejších a najrealistickejších klavírnych zvukov, aké možno počuť na digitálnom keyboarde. Na dosiahnutie takého pozoruhodného zvuku používa *P 90* dynamické stereo samplovanie -- tri nezávislé rytmické vrstvy (plus jeden tlmiaci pedál) stereo vzoriek v CD kvalite získaných z tých najlepších grand pian. Verne reprodukované nie sú len zmeny v hlasitosti, ale tiež jemné zmeny v zvukovej zložke. Ak do klávesu udriete jemne, dostanete vzorku piana hraného pianissimo. Pri tvrdšej hre sa uplatní vzorka piana hraného fortissimo.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Yamaha P90 /dig.piano/

Yamaha P90 /dig.piano/

Špičkové Stage Piano, Graded Hammer mechanika, 64 hlasová polyfónia, 24 zvukov, pedál v cene.Yamaha P 90 Zabudnite na doplnky a blikajúce svetielka - pre mnohých klaviristov sú len dve veci, ktoré sa počítajú: pôsobivý zvuk a

30 other products in the same category: