Yamaha S90 /syntetizátor/ Zobraziť väčšie

Yamaha S90 /syntetizátor/

yamaha-S90

Nový produkt

Performance syntetizér / Masterkeyboard, 88 kláves Hammer Effect, 110MB AWM2, Plug-In systémNajlepší z rodiny S série, vynikajúci zvuk MOTIF-u Za niekoľko rokov existencie S séria syntetizérov Yamaha vytvorila štandard vo zvukovej

Viac detailov

3 012,22EUR s DPH

Add to wishlist

DetailyPerformance syntetizér / Masterkeyboard, 88 kláves Hammer Effect, 110MB AWM2, Plug-In systém
Najlepší z rodiny S série, vynikajúci zvuk MOTIF-u
Za niekoľko rokov existencie S séria syntetizérov Yamaha vytvorila štandard vo zvukovej kvalite, vlastnostiah a hodnote. Nový model *S 90* v tejto tradícii pokračuje. Vytvorený ako "najnabitejší" nástroj S série zdedil z jej predchodcov to najlepšie a obohatil sa o zvuky oceneného MOTIF-u. Systém Plug-in kariet dovoľuje rozšíriť už i tak mimoriadne možnosti o ďalšie.

110 MB fantastických zvukov
Wave ROM modelu *S 90* je jednou z najväčších, ktoré nájdete na nástroji tejto triedy. Nájdete tu najlepšie zvuky piana ake ste kedy mohli počuť vrátane úplne nového troj-vrstvového stereo piana, ktoré podľa dynamiky úderu volí najvhodnejšiu vrstvu. Množstvo zvukov je prevzatých z modelu MOTIF pre modernú, aktuálnu hudobnú produkciu. Pre tých, čo chcú ešte viac je k dispozícii rozšírenie tromi Plug-in kartami.

Nadupaný a pritom jednoduchý
I keď nadupaný množstvom funkcií a vlastností je *S 90* prekvapivo ľahko ovládateľný. Jeho jednoduchý užívateľský interface, v strede umiestnený grafický displej 240 x 40 bodov a otočné datové ovládače, vás ľahko a rýchlo prevedú jednotlivými menu k nastaveniu podstatných parametrov. Funkcia Control matrix a 4 posuvné ovládače umožňujú okamžité ovládanie niekoľkých podstatných parametrov v reálnom čase.

88 klávesov s vynikajúcou piano charakteristikou
*S 90* je osadený rovnakou klaviatúrou Balanced Hammer Effect (BH) ako MOTIF 8. Vychádza z Graded Hammer Effect klaviatúr, ktoré nájdete na najlepších Yamaha nástrojoch, táto vyvážená klaviatúra poskytuje mimoriadne reálny piano charakter. Pre lepšiu expresivitu vašej hry je k dispozícii Aftertouch.

Rozsiahle funkcie MIDI master klaviatúry
Nie iba vynikajúci systetizér, *S 90* je aj výborný MIDI ovládač. Osadený 4 posuvnými ovládačmi umožňuje ovládanie vybraných parametrov v reálnom čase. Klaviatúra sa dá rozdeliť až na 4 zóny pre ovládanie vnútorného i externých zvukových generátorov. Celé nastavenie môžete uložiť do užívateľskej pamäte a opätovne vyvolať stlačením tlačidla.

USB MIDI interface
Prostredníctvom USB pripojíte *S 90* k počítačom s operačným systémo Windows alebo Macintosh bez potreby ďalšieho hardvéru.

Prehrávací sekvencér zo Smart Media karty
Novo navrhnutý prehrávací sekvencér umožňuje prehrávanie SMF skladieb (format 0) priamo z karty Smart Media. Vďaka dodanému softvéru je presúvanie MIDI skladieb z vášho PC na Smart Media kartu veľmi jednoduché.

Modular Synthesis Plug-in System
Prídavné karty série PLG systému Yamaha Modular Synthesis Plug-in pridávajú do *S 90* kompletné syntetizátorové jednotky alebo jednotky riadenia zvuku. Okrem nového syntetizačného vybavenia dostanete väčšiu polyfóniu, doplnkové multitimbrálne vybavenie a nové digitálne efekty -- inými slovami, dostanete úplne nový syntetizátor alebo efektový procesor za zlomok jeho skutočnej ceny. *S 90* je vybavený 3 slotmi na prídavné karty.

Pomocný softvér dostupný na CD
V ponuke spoločnosti Yamaha sa nachádza tiež užitočný doplnkový softvér pre *S 90*. Medzi aplikáciami nájdete súbor programov pre hudobný sekvencing, syntetizátorové editory, ovládač pre SmartMedia karty a ďalšie -- jednoducho všetko to, čo potrebujete na plnohodnotné využitie hudobných schopností keyboardu *S 90*.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Yamaha S90 /syntetizátor/

Yamaha S90 /syntetizátor/

Performance syntetizér / Masterkeyboard, 88 kláves Hammer Effect, 110MB AWM2, Plug-In systémNajlepší z rodiny S série, vynikajúci zvuk MOTIF-u Za niekoľko rokov existencie S séria syntetizérov Yamaha vytvorila štandard vo zvukovej

16 other products in the same category: