Akustické gitary (kovové struny)

Akustické gitary (kovové struny)
Akustické - westernové gitary s kovovými strunami. Rôzne typy ako napr. folk, jumbo (džambo), dreadnought, mini jumbo, baby jumbo, tradičné jumbo a super jumbo, ovationy (ovejšny)...Westernové gitary sú vhodné na hranie akordového podkladu pod pesničky. Používa ich väčšina muzikantov v kapelách i pesničkári. Majú väčšie telo ako "klasiky", ten...
Akustické - westernové gitary s kovovými strunami. Rôzne typy ako napr. folk, jumbo (džambo), dreadnought, mini jumbo, baby jumbo, tradičné jumbo a super jumbo, ovationy (ovejšny)...Westernové gitary sú vhodné na hranie akordového podkladu pod pesničky. Používa ich väčšina muzikantov v kapelách i pesničkári. Majú väčšie telo ako "klasiky", tenký hmatník a oceľové struny. To dáva týmto gitarám dlhý zvonivý zvuk. A zatiaľ čo u klasických gitár je zväčša jeden ustálený tvar, westernové gitary majú tvary rôzne a podľa toho sa aj rozdeľujú.
Viac

Akustické gitary (kovové struny) Nájdených produktov 222

Podkategórie

  • Western - folk -...
    Akustické gitary s kovovými strunami typu western, folk, dreadnought, mini jumbo, baby jumbo, tradičné jumbo, super jumbo, ovation (ovejšn)
  • Sady
     
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 222 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 222 položiek